SİSTEME NASIL GİRİLİR?

Takas(Barter) havuzuna dahil olmak isteyen firma başvuru formu  sayfasında bulunan formu doldurarak Takas(Barter) Operasyon Merkezine gönderir.

Form pazarlama ve operasyon bölümleri tarafından birlikte yapılan araştırma sonucu randevu programı oluşturulur. Bu aşamada Portföy Yöneticisi arkadaşlarımız sizler ile irtibata geçerek müracaatınızın detaylandırılması ve sistem tanıtımını içeren sunum yapar.

Bu tanıtım toplantısında firmanın Takas(Barter) sisteminden en etkin şekilde nasıl faydalanabileceği tartışılır. Yapılan görüşmeler neticesinde firmanın yapmış olduğu ön başvuru Üyelik Müracaatına dönüştürülür ve gerekli dokümanlar karşılıklı olarak imzalanır. Tüm evraklar ve üyelik bedeli ödenmesi ile Takas(Barter) firması sözleşmeyi onaylar. Firmanın üyelik işlemleri gerçekleştirilir. Firmanın Takas(Barter) havuzuna giriş yaparak ürün ve hizmetleri inceleyebilmesi ve kendisine ait ürün ve hizmetleri yöneteilemesi için Takas(Barter) firması Operasyon Merkezi tarafından firmaya özel kullanıcı adı ve şifresi verilir. Firma adına ”Takas(Barter) Çeki” tanımlanır ve firma yetkilisine teslim edilir.

Takas(Barter) havuz alt yapısını kullanarak arz ve taleplerini sisteme internet üzerinden girişini yapar. Yeni firma bilgileri ve arzları Takas(Barter) firması tarafından tüm üyelere bildirirlir.Bir cevap yazın